AA krem na dzień OXYGEN INFUSION HIAL E Caps 40+

Ceny
Brak
Oznaczenia
Kod kreskowy
5900116040554
Symbol
5900116040554
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
0.2kg
Opis


AA OXYGEN INFUSION to pierwsza linia kosmetyków tlenowych o skoncentrowanym działaniu przeciwzmarszczkowym. Dzięki innowacyjnej formule, już w momencie aplikacji, cząsteczki aktywnego tlenu są precyzyjnie dostarczane:

• aby dotlenić komórki, pobudzić ich metabolizm, a jednocześnie dodać skórze energii i witalności,
• aby umożliwić przenikanie i uwalnianie składników aktywnych w głębszych warstwach skóry – poprzez współtworzenie systemu OXYGEN INFUSION. W efekcie: skóra staje się widocznie wygładzona, nawilżona i bardziej elastyczna. Promienieje energią i blaskiem.

Działanie:

Kompleks 5-ciu form kwasu hialuronowego proHA.5 (w tym innowacyjne mikrokapsułki HA) zapewnia długotrwałe nawilżenie, poprawę elastyczności skóry i wygładzenie zmarszczek.

Witamina E w formie biozgodnej wykazuje działanie antyrodnikowe, wspomagając utrzymanie młodego wyglądu.

System OXYGEN INFUSION wykorzystuje dotleniającą siłę cząsteczek 02, zapewniając intensywną detoksykację i dotlenienie komórek skóry.

Kolagen, tworząc ochronny film na powierzchni skóry, zabezpiecza ją przed nadmiernym przesuszeniem i nadaje gładkość.

Stosowanie:
Codziennie rano nanieść niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), nie zapominając o szyi i dekolcie.

Bezpieczeństwo:
Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry
Z hipoalergiczną kompozycją zapachową
Nie zawiera barwników
pH neutralne dla skóry.

POJEMNOŚĆ: 50ml

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B